У грудні Землю накриють потужні магнітні бурі

Найпотужніша магнітна буря атакує Землю 18 грудня.

Грудень буде багатий на магнітні бурі. Першу слід очікувати від 4 до 7 числа, йдеться в сюжеті Сніданку з 1+1.

Наступні бурі в цьому місяці слід очікувати від 11 до 13 грудня. Тривалі сонячні вітри негативно впливати на здоров’я і самопочуття людей.

А ось найпотужніша магнітна буря атакує Землю 18 грудня. Вона буде одноденною, але досить сильною. Тому треба бути готовим до різкого погіршення самопочуття.

Як повідомляв Кореспондент.net, минулого місяця магнітні бурі почалися 7 листопада і тривали до 11 листопада без перерви.

Лікарі радять у період магнітних коливань скасувати фізичні навантаження і уникати стресів. Також фахівці рекомендують на цей час відмовитися від алкоголю, куріння і налагодити систему харчування: відмовитися від жирної і важкої їжі, уникати продуктів, що сприяють затримці рідини в організмі (солоне і копчене, – ред.).

Раніше повідомлялося, що рівень магнітної активності в надрах Сонця в останні роки помітно знизився і досяг рекордно низьких значень.

Потужні спалахи на Сонці. Головні загрози

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>