У двох районах Донецька після обстрілу палають житлові … – Інтерфакс

У двох районах Донецька після обстрілу палають житлові … – Інтерфакс

Київ. 3 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Станом на 18.30 у Донецьку неспокійно. В усьому місті чути потужні залпи з важкої зброї, повідомляє сайт міськради.

“До диспетчерських служб і на телефон 101 від жителів надходять повідомлення про руйнування в результаті потрапляння снарядів і займання шести будинків на вул. Стратонавтів у Київському районі, двох будинків на вул. Айвазовського, одного будинку на вул. Єршова й будинку на проспекті Кришталевому в Куйбишевському районі. Під’їхати до місць займань пожежні бригади поки що не можуть, оскільки там точаться бойові дії”, – зазначено в повідомленні.

Через безперервний обстріл енергетики не можуть розпочати відновлення пошкоджених ліній у Куйбишевському й Київському районах.

За інформацією ДТЕК Донецькобленерго, досі знеструмлені в результаті бойових дій пять п’ятиповерхових будинків, один дев’ятиповерховий і 1800 будинків приватного сектора селища Жовтневого, будинки приватного сектора мікрорайону Привокзальний, а також мікрорайони Маяк, Застанційний, Путилівський, Щогловка, П’ята ділянка. Крім того, без енергопостачання залишився Північний водопровідний вузол.

Без води жителі Київського й частково – Куйбишевського районів Донецька.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>