У День незалежності вінничани вже гулятимуть площею Шевченка

У День незалежності вінничани вже гулятимуть площею Шевченка
  • У День незалежності вінничани вже гулятимуть площею Шевченка

23 серпня, у День Державного Прапора України, у Вінниці відбудеться відкриття оновленої площі Тараса Шевченка. Як повідомляє сайт мерії міста, на площі вже встановлені ліхтарі, облаштовані підпірні стінки, відновлені парапети, завершується укладання бруківки.

Загалом, робота з реконструкції площі Тараса Шевченка у Вінниці триває вже третій місяць. На початку березня до 200-го ювілею від дня народження Великого Кобзаря за кошти, які були зібрані вінницькою громадою, там встановили пам’ятник Тарасу Шевченку.

Реконструкцію виконує підрядна організація ТОВ «Мур», озеленення здійснює КП «Вінницязеленбуд». Його працівники заповнюють зелені зони шаром ґрунту, формують ландшафтний дизайн у композиції з гранітними брилами. Загалом площа озеленення складатиме 500 м2. На площі також буде безкоштовна wi-fi зона.

– Перед тим, як ми почали реконструкцію цієї площі, було чимало критики. Зокрема, що ця територія замала. Проте сьогодні кожен вінничан може переконатися, що у порівнянні з березнем площа повністю змінилася, і вона досить широко відкрилася. А після повної реконструкції це місце стане окрасою Вінниці, де зможуть відпочивати як вінничани, так і гості міста. Також тут проводитимуться різні культурно-масові заходи, – зазначив в.о. мера Вінниці Сергій Моргунов.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>