У День Незалежності «112 Україна» проведе телемарафон «Кожен із нас президент»

У День Незалежності «112 Україна» проведе телемарафон «Кожен із нас президент»У День Незалежності «112 Україна» проведе телемарафон «Кожен із нас президент»

Про це повідомляє пресслужба телеканалу.

Під час телемарафону планується висвітлювати святкові заходи у столиці з приводу Дня Незалежності України. Кожному гостю студії ставитимуть питання «Що б я зробив у першу чергу, якщо б я був президентом?».

«У рамках марафону політики, діячі культури та інші видатні особистості розкажуть про те, як наша країна змінювалася з моменту здобуття незалежності і що в ній потрібно змінити найближчим часом. Крім виїзної студії, будуть працювати всі корпункти мовника в Україні та світі, а також буде інтерактивний зв’язок із глядачами», – анонсують на каналі.

Раніше повідомлялось, що канал «112 Україна» 24 серпня покаже документально-кримінальний проєкт «12 історій, що змінили Україну».

Нагадаємо також, що в День Незалежності України канал «Інтер» покаже два концерти – «Україна від А до Я» та ювілейний вечір Софії Ротару. Канал «1+1» покаже документальний спецпроєкт Дмитра Комарова «Світ навиворіт. Рекордний політ» про експедицію через усю Україну на маленькому чотиримісному літаку. На каналі «Україна» транслюватимуть святкове шоу «З Днем народження, Україно!». Новий канал 24 серпня покаже низку українських фільмів: «Сторожoва застава», «Давай, танцюй!», «Секс і нічого особистого» й «Самотній за контрактом». 

«UA: Перший» на День Незалежності покаже спецпроєкт, паради та фільми «Іван Сила» і «Гніздо горлиці».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>