У Донецьку бойовики викрали директорів двох шахт

У Донецьку бойовики викрали директорів двох шахт

Представниками самопроголошеної Донецької народної республіки сьогодні викрадені директори шахт ім. Скочинського і ім.М.І.Калініна в Донецьку. Про це заявив Донецький міський голова Олександр Лук’янченко.

“Сьогодні вранці зі своїх робочих місць за завданням військової прокуратури ДНР забрані директор і заступник керівника з виробництва шахти ім. А.А.Скончинського і директор шахти ім.М.І.Калініна”, – сказав Лук’янченко, слова якого наводить прес-служба міськради.

Шахта імені академіка А. А. Скочинського – вугільна шахта в Кіровському районі Донецька. Входить до складу державного об’єднання “Донецька вугільна енергетична компанія” (ДП “ДВЕК”). Раніше входила до складу тресту “Донецьквугілля”. Директор шахти Міміношвілі Варлам Валер’янович.

Шахта імені М. І. Калініна – вугледобувне підприємство в Донецьку, входить до складу ДП “Донецька вугільна енергетична компанія”.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>