У Донецьку внаслідок артилерійського обстрілу загинуло двоє …

У Донецьку внаслідок артилерійського обстрілу загинуло двоє …


Унаслідок потрапляння снаряду в стадіон школи № 63 у Донецьку загинули дві дитини.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директор з комунікацій компанії “Систем кепітал менеджмент” Наталія Ємченко.

“На стадіон біля 63-ї школи в Донецьку (біля аеропорту) потрапив снаряд. Про це повідомив нам тільки що волонтер гуманітарного штабу “Допоможемо”, який був поруч – адресна доставка. В цей час на стадіоні були діти. Багато. Зараз дітей заносять в школу і чекають на “швидкі”. За інформацією від нашої людини – є загиблі: і діти, і дорослі”, – написала вона, повідомляє ТВІ.

Пізніше Ємченко повідомила про загибель двох дітей.

“Додаткова інформація про жертв вибуху від волонтера гуманітарного штабу “Допоможемо”: двоє дітей загинуло”, – зазначила вона.

За словами директора з комунікацій, загинули восьмикласник і 18-річний випускник школи. Крім того, поранено чотирьох підлітків: трьом із них 17 років, одному – 21 рік.

“Всіх поранених привезли в Донецьку обласну травматологію. Зараз вони в реанімації. Один важкий, троє середньої тяжкості. Ліки на сьогодні й на ніч є”, – додала вона.

0

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>