У Донецьку готують евакуацію мирних громадян – постпред України в ООН

Українські дипломати вважають евакуацію підготовкою до подальших провокацій з боку бойовиків.


Ельченко Постпред Украины при ООН

<!–         –>

Україна має інформацію про підготовку до евакуації цивільних осіб в окупованому Донецьку.

Про це на засіданні Радбезу ООН у четвер заявив постпред України в Організації об’єднаних націй Володимир Єльченко, повідомляє “Українська правда”

“Є інформація про евакуацію цивільного населення в Донецьку, які ми вважаємо підготовкою до подальших провокацій. Те, як це сталося в серпні 2008 року, коли Росія готувалася напасти на Грузію”, – заявив Єльченко.

Раніше повідомлялося про потужний вибух у Донецьку.

Також повідомлялося, що в штабі АТО вважають брехнею інформацію про обстріл окупованого Донецька українською армією.

Нагадаємо, ситуація в зоні АТО серйозно загострилася: супротивник з 29 січня веде масований обстріл Авдіївки та її околиць, а підрозділи ЗСУ на позиціях біля населеного пункту відбили кілька спроб штурму. Обстріл Авдіївки з великокаліберної артилерії і РСЗВ вже призвели до серйозних руйнувань і жертв.

Через обстріли російської армії порушено тепло – та енергопостачання міста, в місті введено режим НС, призупинив роботу коксохімічний завод. Детальніше читайте в матеріалі “Бої під Авдіївкою: головне“.


За матеріалами:

Українська правда


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>