У ДСНС припускають, що на сміттєзвалищах пожежі вирували через підпали

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін припускає, що пожежі на сміттєзвалищах сталися через підпал.

“Імовірна причина пожеж на сміттєзвалищах – підпал”, – заявив він 2 серпня, повідомляє департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ.

Лише впродовж липня у Львівській та Київській областях на сміттєзвалищах було чотири повторні випадки займання.

“Це спонукає думати, що основною причиною виникнення пожеж на сміттєзвалищах є підпал”, – зауважив Чечоткін.

За його словами, до кінця серпня у зв’язку з погодними умовами в Україні протримається найвищий п’ятий клас пожежної небезпеки. Усі сили та підрозділі ДСНС продовжуватимуть нести службу у посиленому режимі реагування.

“Ми повинні забезпечити повну взаємодію з місцевими органами влади, Національною поліцією та власниками земельних ділянок для цілодобового моніторингу пожеж у природних екосистемах. Важливо також активізувати роз’яснювальну роботу серед населення”, – зазначив Чечоткін.

Він додав, що нині взаємодія підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції значно підвищилася і вийшла на ефективний рівень.

За прогнозом Чечоткіна, пожежонебезпечний період в Україні закінчиться не раніше, ніж у кінці жовтня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>