У Жириновського спростували "матюкливе" листування з Кивою – ТСН

Одіозний російський політик Володимир Жириновський не підтримує зв’язок у месенджері зі скандальним українським депутатом Іллею Кивою. Про це заявив речник лідера ЛДПР Олександр Дюпін.

“Це фейк”, – прокоментував прессекретар інформацію про відзняте у Верховній Раді електронне листування Киви з нібито росіянином. “Він це спеціально записав, такого не було”, – стверджує Дюпін.

Помічник російського політика пояснив, чому трактує подію настільки однозначно. “Жириновський мобільним телефоном не користується. Є кнопковий телефон у помічника, якщо терміновий дзвінок, то він може поговорити по телефону. Це смішна неправда”, – розповів речник.

Як повідомлялося, сам Кива прізвища свого співрозмовника називати не став, але заявив, що не бачить нічого поганого у спілкуванні з російськими депутатами, адже виступає “за міжпарламентські відносини, які будуть зміцнювати мою країну і приносити користь своєму народові”.


Відео

З ким листувався Кива: довкола депутата від ОПЗЖ спалахнув новий скандал

У Верховній Раді стартувала нова сесія. Депутати звільнили міністерку розвитку громад і територій Альону Бабак та призначила їй на заміну екскерівника Івано-Франківщини Дениса Шмигаля. Колишня урядниця Бабак зробила несподіване зізнання просто з трибуни парламенту. Більше читайте тут    

З ким листувався Кива: довкола депутата від ОПЗЖ спалахнув новий скандал

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>