У зв'язку з ситуацією на Донбасі економіка Дніпропетровської … – РБК

У зв'язку з ситуацією на Донбасі економіка Дніпропетровської … – РБК

В січні 2015 року порівняно з січнем минулого року економіка регіону зросла майже в 1,5 рази. Про це повідомила прес-секретар Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Кальянова, передає РБК-Україна.

“Говорячи про економічну ситуацію в області, ми повинні відзначити, що наш регіон є на сьогоднішній день єдиним найменш постраждали від кризи. Частка Дніпропетровщини в обсягах реалізації промислової продукції в загальноукраїнському показнику збільшилася за рік до 20 відсотків”, – повідомила Кальянова.

Вона пояснила, що, переважно, це пов’язано з трагічною ситуацією, в якій опинилися підприємства Донбасу. Наприклад, через закриття багатьох з них дніпропетровські підприємства вийшли в “плюс” по чавуну на 13,2%, по сталі – на 17,4%, прокату – майже на 25%. Приріст виробництва коксу склав 10,7%, феросплавів – 54%.

Нагадаємо, рік тому Дніпропетровська область вперше за роки незалежності України вийшла на обсяг реалізації промислової продукції в 69 млрд грн, ставши абсолютним всеукраїнським лідером за цим показником.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>