У зоні АТО бойовики в п'ятницю 26 разів обстріляли позиції … – Інтерфакс

У зоні АТО бойовики в п'ятницю 26 разів обстріляли позиції … – Інтерфакс

У зоні АТО бойовики 26 разів обстріляли позиції українських військових і далі концентрують вогневий натиск на донецькому напрямку, повідомляє прес-служба антитерористичної операції.

“Сьогодні о 14:35, 15:15 і 15:30 зі 120-міліметрових мінометів бойовики вели вогонь по Опитному. О 15:30 і близько 16-ї години злочинці також із мінометів обстріляли Піски, а о 16:50 били по Авдіївці”, – йдеться в повідомленні в п’ятницю.

У прес-центрі також повідомили, що на маріупольському напрямку протягом дня бойовики чотири рази обстріляли зі стрілецької зброї та мінометів селище Широкине.

“На артемівському напрямку зі стрілецької зброї ворог тричі вів вогонь по Майорську та один раз по Ленінському”, – зазначили в штабі АТО.

“Загалом із 5:00 до 18:00 незаконні збройні формування 12 разів застосували міномети і гранатомети і 14 разів стрілецьку зброю”, – уточнили в прес-центрі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>