У Києві затримали організатора злочинного угруповання Башмаки

У Києві затримали організатора злочинного угруповання Башмаки

У Києві затримали організатора злочинного угруповання Башмаки

Правоохоронці затримали організатора злочинного угруповання, причетного до замовних вбивств, рейдерства, вимагань та інших тяжких злочинів, відомого під прізвиськом Юра Молдован, повідомляє прес-служба прокуратури Києва в середу, 4 червня.

Як наголошується в повідомленні, в 1990-ті роки очолюване ним злочинне угруповання діяло на території України під назвою Башмаки.

Під час затримання зловмисника в його автомобілі було знайдено вогнепальну і холодну зброю, гумові кийки, жезл співробітника ДАІ, а також пластикові стрічки для фіксації рук і ніг.

“У рамках досудового розслідування, розпочатого прокуратурою столиці наприкінці травня поточного року, було встановлено, що група осіб на чолі з Молдованом незаконно позбавила волі киянина і вимагала від нього виплатити 103 тисячі доларів. Погрожуючи вбивством, злочинці завдали заручникові ножове поранення. Залякана людина погодилася віддати бандитам гроші і тільки тоді її відпустили”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Організатора ОЗГ повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч.2 ст.146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі) та ч.2 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання).

Міліція оголосила у розшук ще трьох активних учасників угруповання Башмаки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>