У Києві на директора НДІ судових експертиз Мін'юсту скоєно замах

Життю Олександра Рувіна нічого не загрожує.


Александр Рувин

<!–   -    –>

Директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Олександра Рувіна поранили з вогнепальної зброї в середу ввечері, повідомляє речник МВС України Артем Шевченко.

“Олександр Рувін, директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Мін’юсту отримав вогнепальні поранення ніг після нападу злочинця на вулиці Тимошенка на Оболоні”, – написав він на своїй сторінці в Facebook в четвер вранці.

Шевченко уточнив, що потерпілий знаходиться в лікарні.

“Поліція почала розслідування”, – додав він.

Прес-секретар Головного управління МВС України в Києві Оксана Блищик повідомила на своїй сторінці в Facebook, що замах стався в середу ввечері.

“Правоохоронці, які виїхали за викликом, зі слів очевидців встановили: чоловік приїхав додому на автомобілі. Як тільки вийшов з транспортного засобу, до нього підбіг невідомий і зробив три постріли з невстановленої зброї. Коли потерпілий впав, нападник зник з місця події”, – написала вона на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер вранці.

За словами Блищик, потерпілого з вогнепальними пораненнями стегна доставили у лікарню. “Його життю нічого не загрожує”, – повідомила вона.

За її словами, за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 15 год. 1 ст. 115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють всі обставини події та особу нападника.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>