У Києві підвищують тарифи на утримання будинків і прибудинкових територій – РБК

Київська міська державна адміністрація вдвічі збільшила тариф на послуги з утримування багатоквартирних будинків і прибудинкових територій з 3 до 6,43 гривні за 1 квадратний метр. Про це свідчить розпорядження КМДА.

Вказано, що розпорядження прийняте у зв’язку зі зверненням виконавців послуг з утримування будинків і прибудинкових територій, що надали відповідні розрахункові матеріали щодо нових тарифів.

Відповідно до пояснювальної записки, нові тарифи передбачені для 8 327 будинків столиці (житловий фонд Києва в цілому нараховує близько 11 тисяч багатоквартирних житлових будинків), що обслуговуються 10 суб’єктами господарювання комунальної власності (керуючими компаніями по обслуговуванню житлового фонду всіх 10 районів столиці).

Так, середній розмір тарифу для цих будинків встановлюється на рівні 6,43 гривні за 1 кв. м.

Слід зазначити, що наразі середня ціна за обслуговування 1 кв. м становить від 3 до 5 гривень залежно від керуючої компанії.

Відповідно до розпорядження, у чинності залишається можливість плати за послуги за стимулюючими тарифами з 10% знижкою, якщо оплата здійснюється до 20 числа місяця, наступного після розрахункового.

Розпорядження набуває чинності від дня його опублікування.

Нагадаємо, комунальне підприємство “Київський метрополітен” з 15 липня підвищує проїзд в метро до 5 гривень за разову поїздку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>