У Києві хочуть створити меморіал на згадку про загиблих на Донбасі

Пропозиція надійшла від волонтера зі Слов’янська.

Постійна комісія Київської міської ради з питань культури і туризму підтримала питання про будівництво в Києві Національного меморіального комплексу в пам’ять загиблим на сході України. Про це повідомив секретар комісії, депутат Київради від фракції “Удар-Солідарність” Павло Бригинець.

“На адресу комісії надійшло звернення волонтера зі Слов’янська з проханням посприяти у будівництві Національного меморіального комплексу в пам’ять загиблим на сході України. Члени комісії погодили зазначену пропозицію, адже герої нашого часу, безумовно, повинні бути увічнені в столиці України”, – зазначив Бригинець.

Депутат додав, що при обговоренні питання представник департаменту містобудування та архітектури КМДА доповів, що зараз вже створена робоча група з метою визначення місця для створення відповідного меморіального комплексу.

“Сподіваюся, всі напрацювання, пропозиції та зауваження будуть враховані, і незабаром у Києві з’явиться Меморіальний комплекс в пам’ять загиблим на сході України”, – зазначив секретар профільної комісії Київради.

Раніше, президент України Петро Порошенко відкрив пам’ятну фреску убитому на Майдані Сергію Нігояну. Автором фрески є португальський художник Олександр Фарто.

У Чернігові під пам’ятником героям АТО підпалили шини

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>