У КНДР зафіксовано переміщення ракет, можливі нові провокації – РБК

Кілька північнокорейських ракет були недавно перевезені з ракетного комплексу в Пхеньяні, що може свідчити про підготовку КНДР до нових провокацій. Про це з посиланням на південнокорейське громадське телебачення повідомляє Reuters.

За даними неназваного джерела, представники розвідки Південної Кореї і США виявили, що ракети перевозяться з північнокорейського дослідного ракетного комплексу в Санум-Доні, що в північній частині Пхеньяна.

При цьому в повідомленні не уточнюється, коли і куди вони були перевезені. Йдеться про ракети середнього радіусу дії Hwasong-12 або про міжконтинентальні балістичні ракети Hwasong-14. При цьому сам ракетний комплекс у Санум-Доні створений для виробництва міжконтинентальних балістичних ракет.

Джерело в міністерстві оборони Південної Кореї не змогло підтвердити це повідомлення або будь-які незвичайні дії в згаданому районі. Південнокорейський чиновник також висловив стурбованість тим, що Північна Корея може здійснити провокації до річниці заснування своєї комуністичної партії 10 жовтня або коли в Китаї відбудеться з’їзд комуністичної партії 18 жовтня.

Нагадаємо, раніше Південна Корея заявила про очікування з боку КНДР збільшення провокаційних дій у регіоні в зв’язку з річницею заснування своєї комуністичної партії та з’їзду комуністичної партії Китаю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>