У КНДР провели парад з ракетами, здатними долетіти до США – Повінь

Нові ракети були вперше продемонстровані офіційно.

Влада КНДР продемонстрували нові міжконтинентальні балістичні ракети і новий тип ракети малої дальності, які взяли участь у великому військовому параді.

“У параді, присвяченому 70-річчю з дня заснування північнокорейської армії, взяли участь лідер КНДР Кім Чен Ин та інші високопоставлені чиновники. Зазвичай цей парад проходив у квітні, а в цей раз – напередодні церемонії відкриття зимової Олімпіади в сусідній Південній Кореї”, – йдеться в опублікованому повідомленні.

Північнокорейські державні засоби масової інформації транслювали парад, і експерти змогли встановити, що вперше були офіційно показано ракети Хвасон-14 Хвасон-15, випробування яких пройшли в 2017 році.

Ракету Hwasong-14 КНДР двічі успішно випробувала в минулому році. Успішне випробування двоступеневої ракети Хвасон-15 відбулося в листопаді 2017 року. Аналітики вважають, що вона здатна досягти континентальної території США.

На параді також помітили нову ракету малої дальності, яка базується на російської балістичної ракети “Іскандер”, а також має багато особливостей північнокорейської балістичної ракети “Hyunmoo-2”.

Експерти також відзначили, що на параді було значно менше танків і артилерії і більше ракет. Ймовірно, що КНДР таким чином хоче продемонструвати розвиток своїх технологій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>