У команді нового президента ФФУ Павелка залишилися люди з …

У команді нового президента ФФУ Павелка залишилися люди з …

Майже половина віце-президентів Федерації футболу України вже працювали в стінах Будинку Футболу. Більш того, багато хто ще і пов’язані з колишньою українською владою Януковича.


ФФУ, футбол

<!–         –>

Після того, як новим президентом Федерації футболу України став Андрій Павелко, визначені і ті, хто буде працювати в його команди на високих посадах. Рішенням Конгресу, який відбувся в Будинку футболу, на дві посади першого віце-президента були обрані Олександр Бандурко та Вадим Костюченко. За них проголосували одноголосно. Раніше першим віце-президентом був Анатолій Попов, який, до речі, був відсутній на засіданні, і все той же Бандурко.

Також стали відомі імена віце-президентів, на посаду яких раніше висувалася 11 осіб (Володимир Лашкул, Ігор Кочетов, Володимир Авраменко, Василь Орлецький, Ігор Гатауллін, Віталій Пилипенко, Віктор Межейко, Михайло Ланьо, Олександр Кудацький, Вадим Костюченко та Олег Шкреба). В результаті ними стали Лашкул, Ланьо, Куніцин, Межейко, Кочетов, Шкреба, Орлецький.

Примітно, що майже всі люди, які стали віце-президентами головній футбольній організації країни, які раніше працювали в стінах або Будинку Футболу, або очолювали федерації на місцях. Також цікавий і той факт, що багато хто з керівників українського футболу, пов’язані з попередньою владою – а саме Партією регіонів.

Якщо Олександр Бандурко – це просто людина з оточення Григорія Суркіса, а заодно і бувалий керівник ФФУ, то інші віце-президенти виділяються і за іншими показниками.

Так, Вадим Костюченко, зробив непогану кар’єру в СДПУ (О), трохи пізніше був відправлений адміністрацією Януковича керівництво Деснянського району Києва. Додамо, що Костюченко працював у структурі “Динамо” на посаді віце-президента зі зв’язків з громадськістю.

“Відзначився” і Віктор Межейко: його підозрювали у сприянні титушкам під час Евромайдана в Запоріжжі. Однак поки що у справі не поставлена крапка.

Додамо, що Ігор Кочетов, Василь Орлецький та Михайло Ланьо очолювали відповідно федерації в Києві, Чернівецькій і Закарпатській областях. Також Ланьо є членом депутатської групи “Воля народу”, до якої входять майже усі екс-члени фракції Партії регіонів.

Нове керівництво спробувало оновити склад Виконкому ФФУ, однак поки справа обмежилася лише введенням у його склад екс-футболіста і головного тренера “Динамо” Олега Лужного, який представляє Волинську область, а також спортивного журналіста і редактора газети “Футбол” Артема Франкова.

Попередній президент ФФУ Анатолій Коньков пропрацював на своїй посаді два роки, по суті пішовши з посади голови Федерації в кінці грудня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>