У Конгресі США досягли домовленості щодо законопроекту про нові санкції проти Росії

У Конгресі США представники обох партій – і республіканців, і демократів – досягли домовленості щодо законопроекту про нові санкції проти Росії, Ірану і Північної Кореї.

Про це повідомляє Reuters.

“Майже єдиний Конгрес готовий послати президенту Путіну ясне послання від імені американського народу і наших союзників, і нам потрібен президент Трамп, щоб допомогти доставити це повідомлення”, — сказав сенатор-демократ Бен Кардін, творець законопроекту.

Документ передбачає закріплення на законодавчому рівні санкцій, які були введені адміністрацією екс-президента Барака Обами у зв’язку з агресією Росії на сході України та анексією Криму. Також сюди входять санкції США у відповідь на втручання РФ в американські вибори.

У законопроект також включена стаття, згідно з якою США продовжать виступати проти реалізації проекту “Північний потік-2″.

Документ передбачає, що президент США Дональд Трамп не зможе скасувати або пом’якшити санкції без згоди Конгресу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>