У Криму біля будинку татарина, викраденого окупантами …

У Криму біля будинку татарина, викраденого окупантами …

У Криму біля будинку татарина, викраденого окупантами, зібралися люди

Сьогодні після обіду біля будинку викраденого невідомими кримського татарина Ісляма Джеппарова стали збиратися жителі кримськотатарського селища Сари-Сув, що розташовується на в’їзді в Карасубазар (Білогірськ). Як повідомив Крим.Реалії батько захопленого невідомими 27 вересня 19-річного Ісляма Абдурешит Джеппаров, люди стурбовані тим, що трапилося і мають намір визначитися зі своїми подальшими діями, передає УНН.

Досі про долю викрадених нічого не відомо. Ісляма Джеппарова близько 19 години 27 вересня в мікрорайоні Сари-Су захопили невідомі та вивезли на автомобілі в невідомому напрямку. Разом з ним викрали його родича 23-річного Іслямова Джевдета, сина сестри Абдурешита Джеппарова.

Як повідомив батько Джеппаров, за даним фактом він звернувся до ФСБ і міліції Білогірська, але там заявили, що не причетні до інциденту й почали розслідування. Джеппаров також повідомив, що розслідування нібито взяв під свій контроль Сергій Аксьонов.

Нагадаємо, під Білогірськом невідомі люди в формі заштовхали в мікроавтобус двох молодих кримських татар і відвезли в невідомому напрямку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>