У Ломаченка є 10 днів на ухвалення рішення, в якій вазі він продовжить кар'єру

Український чемпіон світу в напівлегкій вазі за версією WBO Василь Ломаченко (10-1, 8 КО), у разі свого успіху в поєдинку проти венесуельського чемпіона WBA у легкій вазі Хорхе Лінареса (44-3, 27 КО) і завоювання титулу WBA в легкій вазі, повинен буде звільнити один з поясів, повідомляє BoxingScene.

Українець отримав 10 днів від WBO на прийняття рішення, в якій вазі він продовжить кар’єру. Повідомляється, що Ломаченко більше схильний до того, щоб виступати в легкій вазі.

WBO просить українця прийняти рішення, щоб у разі відмови від пояса, організувати чемпіонський бій між Масаюкі Іто (23-1-1, 12 КО) і Крістофером Діасом (23-0, 15 КО).

Ломаченко співпрацює з Top Rank, який зацікавлений у проведенні титульного бою Діаса, який також є клієнтом компанії.

Нагадаємо, що бій Ломаченко – Лінарес відбудеться 12 травня в Нью-Йорку. На кону поєдинку стоятиме пояс WBA у легкій вазі, який належить венесуельцеві.

Зазначимо, що для Василя Ломаченка бій з Хорхе Лінаресом, який не програє на профі-рингу з 2012 року, стане дебютним у легкій вазі.

Раніше Ломаченко провів відкрите тренування перед боєм з Линаресом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>