У Лос-Анджелесі відбувається церемонія вручення премії "Оскар" – трансляція

5.UA транслює головну кінопремію року “Оскар” у Лос-Анджелесі в кінотеатрі Долбі. 

Це 89-те вручення нагород Американської кіноакадемії. Лідером за кількістю номінацій цьогоріч став фільм-тріумфатор “Золотого глобуса” – “Ла Ла Ленд”. Картина заявлена в 14 номінаціях “Оскара”. Серед них – нагорода за найкращий фільм, відзнаки найкращому режисеру, актору та актрисі, також номінація за операторську роботу і найкращий оригінальний сценарій.

Другим за кількістю номінацій став фантастичний фільм “Прибуття”. Його висунули на “Оскар” у дев’ятьох категоріях. Серед них – найкращий фільм, найкращий режисер і найкращий адаптований сценарій.

За найвищу нагороду американської кіноакадемії також позмагаються стрічки “Манчестер біля моря”, “З міркувань совісті”, “Лев”, “Місячне сяйво” та кілька інших. Серед акторів, що номінуються на “Оскар” – Кейсі Афлек, Віґо Мортенсен, Ізабель Юппер, Меріл Стріп та Ніколь Кідман.

Трансляція грандіозного шоу в Україні почнеться о 2-й годині ночі з неділі на понеділок на телеканалі “Україна”.

Як повідомляв 5.UA, до премії “Оскар” Музей мадам Тюссо зробив нову воскову скульптуру акторки Меріл Стріп. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>