У Луганську сили АТО і сепаратисти всю ніч обстрілювали один …

У Луганську сили АТО і сепаратисти всю ніч обстрілювали один …

Один раз з міномета і шість раз з Граду обстріляли позиції бійців АТО на території аеропорту в Луганську. “Ополченці” ж заявляють про артобстрели з боку силовиків і пошкодження двох підстанцій.

У ніч на суботу сім разів були обстріляні позиції сил АТО, силовики відкривали у відповідь вогонь, повідомляє керівник групи Інформаційне опір Дмитро Тимчук.

“Зокрема, був здійснений обстріл позицій сил АТО на території аеропорту в Луганську – 7 разів (один раз – з міномета, 6 разів – з РСЗВ БМ-21 Град). Всю ніч обстріл фактично не припинялися”, – написав він у Facebook.

Також, за його словами, з РСЗВ БМ-21 Град були обстріляні позиції українських силовиків поблизу н.п. Челюскінець (Луганська область), з мінометів – в районі н.п.Счастье (Луганська область).

“З території Росії тричі обстріляні позиції сил АТО в прикордонних районах – один раз поблизу н.п.Панченково, і двічі в районі н.п. Дяково. Обстріл вівся з РСЗВ БМ-21 Град”, – підкреслив Тимчук.

Карта бойових дій на Донбасі за 1 серпня

Втрат серед військовослужбовців немає, про втрати серед “ополченців” даних немає.

У свою чергу, в штабі “ополчення” звинувачують українських військових в артобстрілах Луганська вночі . Як йдеться в інформаційних зведеннях від “ополчення Новоросії”, “в Луганську в результаті артобстрілів знищили 2 підстанції міста, вівся мінометно-артилерійський вогонь району Якіра.

Обстановка в Луганську залишається напруженою. Зокрема, вчора під обстріл потрапив дитячий садок №86 міста Луганська. Також постраждали розташовані поруч житлові будинки. Осколком була пошкоджена газова труба. За даними міськради, за минулу добу через обстріл загинули п’ять жителів, ще дев’ять городян поранені.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>