У Луганську терористи побили редактора і пограбували редакцію …

У Луганську терористи побили редактора і пограбували редакцію …

В Луганську невідомі, озброєні автоматичною зброєю, одягнені в камуфльований одяг, пограбували редакцію сайту «Політика 2.0». Про це у Facebook повідомила речник обласного управління МВС у Луганській області Тетяна Погукай. Як з’ясувала «Телекритика, подія сталась 10 днів тому.

 

За словами речниці УМВС, напад на редакцію «Політика 2.0» стався 15 липня, при цьому бойовики захопили комп’ютерну техніку, фото і відеоапаратуру та інше обладнання інтернет-видання.

 

«Крім того, в районі автовокзалу взяли в полон журналіста сайту Д. Шаталова», – інформує пані Погукай.

 

Водночас сайт видання не поінформував читачів про ці інциденти. У коментарі «Телекритиці», редактор сайту Сергій Сакадинський повідомив, що речниця УМВС переплутала інформацію.

 

«Це сталося 6 липня. Нашу журналістку, яка фотографувала на вокзалі, затримали сепаратисти. Вони звинуватили її в шпигунстві і почали допитувати. Вона налякалася і розповіла про редакцію. На підставі її інформації вони зробили висновок, що ми збираємо дані про “ополченців”. Її відпустили. До нас прийшли в редакцію і забрали всю техніку: комп’ютери, фото і планшет, навіть поламані телефони. Нічого досі не повернули. Мене забрали, побили, а після того, як підключилися авторитетні люди, відпустили 7 липня. Тепер нам немає, на чому працювати», – повідомив Сергій Сакадинський.

 

«Телекритика»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>