У Луганській області повісили прокурора – РНБО

У Луганській області повісили прокурора – РНБО

Тіло прокурора виявили в морзі Луганська.

В морзі Луганська виявили тіло прокурора Свердловська Луганської області, убитого сепаратистами. Про це на брифінгу у п’ятницю, 8 серпня, повідомив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

“За оперативною інформацією, його довгий час катували терористи, вимагаючи перейти у так звану ЛНР. Не отримавши згоди, бойовики повісили українського міліціонера. За словами колег, він до кінця виконував свій обов’язок, не став зрадником і залишився справжнім патріотом України”, – повідомив Лисенко.

Нагадаємо, раніше телеканал Еспресо.TV із посиланням на голову громадської організації Громадянська ініціатива Права справа Дмитра Снєгирьова повідомляв, що сьогодні вночі був убитий прокурор Ленінського району Луганська Андрій Рева.

“За оперативними даними, прокурору дали гарантію безпечного проїзду до Дніпропетровська. Він виїхав із Краснодона через Луганськ, де і був затриманий та убитий. Автомобіль Реви зник, а сам він зі слідами тортур був знайдений у місті Луганськ”, – повідомив активіст.

За його словами, смерть Реви є “замітанням слідів” лідера однієї парламентської фракції, який вирішив фізично усувати людей, які мають компрометуючу інформацію проти нього.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>