У луцької «Волині» – новий головний тренер

У луцької «Волині» змінився головний тренер. Замість Віталія Кварцяного команду готуватиме Ярослав Комзюк.

46-річний наставник офіційно представлений гравцям і колективу команди, – повідомляє Спортарена.

Віталій Кварцяний виконуватиме обов’язки президента клубу. Крім того, Кварцяний обраний в червні членом виконкому ФФУ, а також є головою Федерації футболу Волинської області.

Про швидкий відхід Кварцяного з посади тренера повідомлялося напередодні. Відомий фахівець не бажав більше керувати командою через невизначеність з майбутнім клубу, що відбивається у відсутності конкретного бюджету «Волині» для ігор в Першої ліги, а тому тренерський штаб не знає, які футболісти гратимуть у новому сезоні.

Кварцяний був головним тренером «Волині» в три заходи – з 1994 по 1996 роки, з 2000-го по 2012-й і з 2013 року до цього дня. Під його керівництвом команда істотних успіхів не домагалася.

Ярослав Комзюк після закінчення кар’єри в «Волині» в 2003 році працював в дитячій школі клубу, а також тренував юнацькі команди клубу, з 2013 року був асистентом Віталія Кварцяного в головній команді.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>