У Луцьку відкриють меморіальні дошки загиблим учасникам АТО

Їх помістили на будинках, де жили загиблі під час неоголошеної війни на сході України лучани.

Серед них – і Денис Чабанчук, який був у підбитому КаМАЗі під Дебальцевим і замерз, не отримавши підмоги. Разом з Денисом тоді був і 23-річний Вадим Довгорук, якому Святослав Вакарчук присвятив свою пісню «Мить». Вадим втратив руку і дві обморожені ноги, але нині і ходить, і водить автомобіль, пише Наталія Малімон для газети “День”.

Днями у Луцьку відкрили ще дві меморіальні дошки – Віталію Махновцю, загиблому після розстрілу бійців 51 бригади під Волновахою, у лікарню його доставили місцеві мешканці, але під час операції він помер, і Рустаму Хамраєву. Дошку у пам’ять про останнього встановили на школі, де він навчався.

«Необхідно відкривати меморіальні дошки, – вважає міський голова Микола Романюк. – Це нагадування для нас усіх про подвиг молодих Героїв. І це необхідно робити. Пам`ять про тих, хто віддав життя за Україну, має бути вічною. Ми не маємо права забувати про них. Проходячи мимо такої меморіальної дошки, ми будемо себе запитувати? А що зробив для країни я?».

Сьогодні, 20 грудня меморіальні дошки відкриють на будинках, де мешкали Ігор Філіпчук, Юрій Ліщук, Роман Лучук, Сергій Курука, В’ячеслав Іонов, Володимир Зарадюк, Артем Карабан, Олег Вишневський, Максим Шульга і Денис Чабанчук.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>