У Луцьку співатимуть колядки у стилі джаз-фольк

У Луцьку співатимуть колядки у стилі джаз-фольк

У Луцьку в місцевому Палаці культури 27 грудня відбудеться концерт джаз-фольк колядок від українських музикантів, – пише IA ZIK.

Лучан запрошують відвідати безкоштовний концерт джаз-фольк колядок від українських музикантів. Для відвідувачів колядуватиме зокрема гурт «Джалапіта» зі Львова. Основою проекту «Джалапіта» є народні пісні. Гурт їх адаптує і доносить глибокий зміст. Пісні «Джалапіти» не відстають від сьогодення завдяки експериментам з аранжуванням.

«Стиль музики – експериментальний етно-рок. Саунд замішаний на віолончелі і це унікальне звучання додає пісням глибини. Аналогів такій музиці немає в Україні. Цей проект зібрав разом музикантів з різних гуртів: «Гич Оркестр», «Йорий клоц» та ін.», – стверджують організатори.

Виступатимуть: Соломія Чубай – спів, Володимир Бедзвін – віолончель та спів, Гордій Старух – гітара та спів, Лука-Теодор Гануляк – барабани.

Назву «Джалапіта» позичили у письменниці Емми Андієвської.

«Джалапіта універсальний. Він кожен з існуючих предметів і людей, але він не вони, він Джалапіта. Коли дві тисячі років тому пробували писати життєпис Джалапіти, то покинули, бо Джалапіта не вміщався в слово. Він виливався із слова як тісто, його кожного разу бігали шукати в небі і на землі. Джалапіту описати неможливо», – зазначають в оргкомітеті.

Вхід на концерт – вільний. Захід відбудеться 27 грудня о 17.00 у Палаці культури Луцька.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>