У Львові від удару блискавки загинули 2 людини – РБК

У Львові, 29 червня 2017 року, в результаті удару блискавки загинули 2 людини, ще двоє постраждали. Про це повідомляє ZAXID.NET з посиланням на Залізничну районну адміністрацію Львова.

Так, згідно з повідомленням, під час грози в результаті удару блискавки загинув 30-річний чоловік і 9-річна дівчинка. Ще одного чоловік приблизно того ж віку і його 11-річного сина госпіталізували. Хлопчик знаходиться у важкому стані в реанімації опікового центру 8-ї міської лікарні, його батько госпіталізований з підозрою на інфаркт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Бангладеш від ударів блискавок загинули 22 людини. Про кількість жертв стало відомо через тиждень після того, як мусонні дощі викликали серію смертельних зсувів в країні. Крім того, повідомляється, що минулого тижня понад 160 осіб були вбиті, а сотні будинків були зруйновані в результаті зсувів, викликаних сильними мусонними дощами на південно-сході країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>