У Львові скасували міжнародний фестиваль ретро-автомобілів …

У Львові скасували міжнародний фестиваль ретро-автомобілів …

Під Слов’янськом збитий український вертоліт: 9 загиблих

Зняти житло у Рівному: свіжі оголошення

1 липня на Рівненщині стартує “друга хвиля” ЗНО

Як боротися з колорадським жуком [+ПОРАДИ]

Робота у Рівному станом на 24 червня: свіжі оголошення

День молодежи: как это было [+Фото]

Leopolis Grang Prix – це Міжнародний фестиваль ретро-автомобілів. Захід проводиться авто-фан-клубом “ЗАЗ Козак” спільно з Львівською міською радою та холдингом емоцій “!Fest”.

Рівненщина запрошує на фестиваль «Русь Пересопницька» [Програма заходів]

Традиційно у програмі фестивалю відбувається низка заходів: автоперегони раритетних автомобілів з різних куточків України та закордону, автомобільна виставка, парад авто, конкурс ретро-елеганції, батярська вечірка, командорський бал, ексклюзивний ретро-аукціон.

“Тривожні події на сході України спонукали нас прийняти непросте, та важливе в сучасних обставинах рішення. Оргкомітет фестивалю Leopolis Grang Prix вирішив цього року відмовитися від проведення фестивалю. Ми перш за все хочемо, щоб образ Львова був привітним та безпечним для всіх гостей нашого міста. І віримо, що наступного року нам вдасться провести фестиваль, на який приїде ще більше гостей з України та з-за кордону”, – повідомили в оргкомітеті фестивалю Leopolis Grang Prix.

В Україні скасували ще один фестиваль

Частина коштів, які мали бути витрачені на проведення фестивалю, підуть на купівлю обмундирування для українських військових, що їдуть воювати на Схід.

В рамках фестивалю все ж відбудеться один захід. 28-29 червня на площі Ринок впродовж дня буде виставлена експозиція ретро-автомобілів, а опівдні відбудеться символічний заїзд трасою ретро-автомобілів “Леополіс Гранд Прі 2014″.

Фестиваль “Файне Місто” – фестиваль твого літа!

Організатори закликають автолюбителів та автомобільні клуби, які мали приїхати на фестиваль, підтримати ініціативу і долучитися до збору коштів на допомогу українським військовим.

Джерело: gazeta.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>