У лікарні під охорону взяли другого водія-учасника жахливої ДТП у Харкові

Підпишіться на новини «UkrMedia» в Facebook, Twitter або Google+

У Харкові в лікарні взяли під охорону другого водія-учасника резонансного ДТП, в результаті якого загинули п’ять осіб, передає Ukr.Media. Про це в коментарі 23 жовтня, сказав адвокат Геннадія Дронова Сергій Перепелиця.

«Слідчі дії (з Дроновим) планувалися, але чомусь вони не були здійснені. І мені дуже цікаво, чому безпосередньо в лікарні, у відділенні, де перебуває мій клієнт, чергують співробітники правоохоронних органів. Ми не просили застосовувати до нас жодних засобів безпеки. Розцінювати це як якийсь тиск чи вплив – можливо, але ми не будемо когось звинувачувати у незаконних діях. Але маємо те, що маємо. Працівники правоохоронних органів там присутні, і нам не повідомляється, хто це і навіщо», – сказав адвокат

Перепелиця підкреслив, що Дронов нікуди не збирається тікати, хоча у нього було безліч можливостей це зробити.

«Але він звернувся в лікарню і там знаходиться. У нього не якась Vip-палата, він лежить на загальних умовах. Тому, якщо хотів би, він вже кудись поїхав би. Тому я не бачу необхідності охороняти або перебувати в лікарні», – сказав адвокат.

Він зазначив, що якщо це охорона, то вона повинна надаватися за зверненням особи, яка буде охоронятися, а такого звернення не було.

У відділі комунікації ГУНП України в Харківській області підтвердили, що до Дронову приставлена охорона.

20 жовтня суд на два місяці взяв під варту 20-річну Олену Зайцеву, яка перебувала за кермом «Лексуса».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>