У Малайзії вбито брата лідера КНДР

45-річний зведений брат лідера Північної Кореї Кім Чен Ина Кім Йонг-Нам був убитий в Малайзії.

Про це повідомило інформаційне агентство Ренхап із посиланням на неназвані джерела.

Родича північнокорейського диктатора вбили вранці понеділка.

Кін Йонг-Нам

Reuters

Своєю чергою, TV Chosun додало, що зведеного брата Кім Чен Ина отруїли в аеропорту Куала-Лумпур дві жінки.

Своєю чергою, малайзійська преса повідомляє про те, що дорогою з аеропорту до лікарні померла людина.

Слід зазначити, що Кім Йонг-Нама колись вважали спадкоємцем, але він впав у немилість свого батька Кім Чен Іра після невдалої спроби в 2001 році в’їхати до Японії за підробленим паспортом, щоб відвідати Діснейленд.

Відтоді він мешкав на території китайського Макао. Кім Йонг-Нам, відомий як прихильник реформ у КНДР, одного разу сказав японській газеті, що він виступав проти династичної передачі влади.

У разі підтвердження причетності до вбивства північнокорейських спецслужб, загибель Кім Йонг-Нама буде найгучнішою смертю режиму Кім Чен Ина після розстрілу дядька лідера Чан Сон-Тхека в грудні 2013 року.

Нагадаємо, 12 лютого КНДР провела випробування нової балістичної ракети, які завершилися успішно. Північна Корея стверджує, що їй вдалося протестувати можливість оснащення снаряда ядерною боєголовкою і здатність його ухилення від перехоплення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>