У Маркевича є пропозиції від клубів

Але глава комітету збірних ФФУ поки не отримав пропозицію, яка йому б підійшла.мирон маркевич футбол

<!–     –>

Мирон Маркевич, який займає посаду голови Комітету національних збірних ФФУ, розповів про те, що у нього є пропозиції по роботі тренером.

“У мене є пропозиції очолити команди, але вони мені не підходять. Я повинен бути впевнений, що це серйозний проект, а просто пограти у тренера я не хочу. Якщо буде проект з амбіціями, з хорошим фінансуванням, як це було в “Металісті”, з підтримкою керівництва, тоді я погоджуся. А так просто йти – не хочу. Краще буду працювати з дітьми у себе в школі”, – сказав Маркевич.

“Чи з’явиться такий проект в Україні? Ну чому ж не з’явиться? Все можливо. Ні-ні, та й буде щось гідне. Але цілком імовірно, що я погоджуся поїхати за кордон”, – також зазначив екс-тренер “Дніпра”.

Нагадаємо, влітку Маркевич пішов з “Дніпра”, після чого отримав роботу в ФФУ. Раніше тренер вже заявляв, що відмовився від кількох пропозицій.


За матеріалами:

kp.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>