У Маріуполі ввели комендантську годину

У Маріуполі ввели комендантську годину

Обмеження проти ворожих розвідників і диверсантів введені в Маріуполі і в прилеглих районах.


блокпост ато

<!–        –>

З 10 вересня на територіях Новоазовського і Тельманівського районів Донецької області встановлені режимні обмеження (заборони). Таке рішення прийнято сьогодні на засіданні штабу “Оборони Маріуполя”.

В’їзд в місто з усіх напрямків з 20:00 до 6:00 буде дозволено лише особам з маріупольської пропискою. Виїзд в цей час доби буде повністю заборонено.

Обмеження руху при під’їзді до блокпостів – 40 км/год. Обмежено переміщення на території Маріуполя, навколо Новоазовського і Тельманівського району.

Передбачено вимога до наявності документів, що засвідчують особу для всіх жителів міста, що переміщаються в зазначені години.

Заходи вжиті з метою перешкоджати проникненню у місто ворожих розвідників і диверсантів, а також з метою виключити оперативне інформування ворога про дії сил АТО.

Район введення додаткових обмежень визначено населеними пунктами та територіями навколо них Новоазовського і Тельманівського районів, обмежених лінією: Бердянське – Широкіно – Саханка – Заїченко – Комінтернове – Павлопіль – Набережне – Тавричиское – Миколаївка – Старомариевка – Гранітне – Андріївка – адміністративна межа Тельманівського району в місті Маріуполь – вздовж північно-східної околиці. Маріуполь (Мирний – Волонтеровка – Троїцький – Первомайськ – Виноградне – Приморське) – Піонерське Сопіно.

Повний список обмежень:

1. Пересування груп (колон) автомобільної техніки (двох і більше одиниць);

2. Пересування без погодження інженерної техніки, великогабаритних транспортних засобів;

3. Знаходження осіб без документів, що посвідчують особу (для громадян України – паспорт громадянина з відміткою про реєстрацію);

4. В’їзду, пересування осіб, які не проживають в зазначеному районі, або не підтвердили мету такого пересування;

5. Припинення реєстрації органами МВС України громадян для проживання у визначеному районі;

6. Пересування транспортних засобів, осіб в період з 20.00 до 06.00;

7. Підходу, під’їзду без погодження з керівництвом до позицій, районів розташування сил АТО;

8. Обмеження швидкості руху транспортних засобів не більше ніж 40 кілометрів за годину;

9. Використання радіостанцій, засобів кіно-фото-відео зйомки, проведення такої зйомки місцевості, військових об’єктів та об’єктів інфраструктури;

10. Масових зборів громадян (без погодження із військовим керівництвом);

11. Риболовства, полювання, переміщення, носіння зброї, боєприпасів, розведення вогнищ, випалювання територій;

12. Використання піротехнічних засобів;

13. Виставлення окремих нарядів від МВС України без залучення співробітників Держприкордонслужби України. За матеріалами: ZN.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>