У Маріуполі знесли головний пам’ятник Леніну

У Маріуполі знесли головний пам’ятник Леніну

Загалом у Маріуполі було п’ять пам’ятників Леніну. Знесли поки тільки головний – у центрі міста.


Ленин Мариуполь

<!–    –>

У Маріуполі Донецької області знесли найбільший в місті пам’ятник Леніну. Як повідомляє місцевий сайт 0629.com.ua, у ніч на п’ятницю, 15 серпня, невідомі обв’язали трос навколо шиї восьмиметрової скульптури і повалили за допомогою транспортного засобу.

Пам’ятник Леніну в центрі Маріуполя простояв 27 років. Його встановили у 1987 році.

Видання нагадує, що з зими нинішнього року голова Юрій Хотлубей доручив взяти пам’ятник під цілодобову охорону міліції, після того, як на Леніна тричі здійснювали замах.

В даний час в Маріуполі залишилося чотири пам’ятники Леніну. Вони встановлені біля заводоуправління комбінату ім. Ілліча, біля адміністративної будівлі молокозаводу на Новоселівці, на площі Перемоги в Орджонікідзевському районі і на пр. Ілліча.

Більшість пам’ятників Леніну було знесено у центральних та південних областях України наприкінці лютого 2014 року. При цьому “ленінопад” практично не торкнувся трьох східних областей.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>