У МВФ назвали ризики для світової економіки через омікрон

Новий штам коронавірусу омікрон загрожує глобальній економіці зниженням темпів відновлення. Про це заявила голова Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва.

“Новий штам, який може поширитися дуже швидко, може підірвати довіру. І в цьому сенсі ми, ймовірно, побачимо деякі зниження зроблених нами в жовтні прогнозів зростання світової економіки”, – сказала Георгієва.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook:головні бізнес-новини

Зазначається, що у своєму останньому World Economic Outlook фонд прогнозував глобальне зростання на 5,9% цього року та 4,9% у 2022 році, але Сполучені Штати та інші великі економіки зазнали різких змін у бік зниження через дельта-штам.

“Ми можемо тільки разом вийти з цього. Це стосується і вакцинації, і підтримки найуразливіших частин світу для того, щоб впоратися з кризою”, – наголосила Георгієва, вказавши на необхідність у найкоротші терміни розв’язувати проблему заборгованості бідних країн.

  • 24 листопада про відкриття омікрону заявили південноафриканські вчені. Новий штам коронавірусу похитнув світовий туризм, ціни на нафту і навіть криптовалюти.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Telegram: тільки важливе

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>