У мережі з'явилося відео з фінальним дизайном iPhone 8

Макет на відео повністю відповідає показаному раніше на інсайдерських фото.<!–  Apple iPhone 8    –>

Відомий інсайдер Benjamin Geskin оприлюднив на своїй сторінці в Twitter відео, в якому показано макет майбутнього iPhone 8.

Гаджет на кадрах повністю ідентичний тому, що ми бачили раніше на фотографіях і рендерах. Корпус Apple iPhone 8 буде включати дві скляні 2,5 D-панелі з алюмінієвою рамою посередині, в результаті чого він вийде “безшовним”. Під фронтальної скляною панеллю ховається OLED-дисплей з тонкими рамками без кнопки “Додому”. Згідно з чутками, Apple має намір помістити Touch ID під скло.

Аналітик інвестиційного банку Goldman Sachs Симона Янковський заявила про те, що ціна iPhone 8 в США буде стартувати від 999 доларів.

За відомостями видання Business Insider, нова модель буде називатися iPhone 8, а не iPhone 7s, чого можна було б очікувати, слідуючи традиціям неймінгу смартфонів компанії.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>