У Миколаєві вбили відомого вченого Шитюка – ЗМІ

Професор Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського Микола Шитюк вбитий у Миколаєві, повідомляє місцеве видання «Новости-N» з посиланням на джерело в прокуратурі.

Інформацію про смерть вченого підтвердив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко на своїй сторінці у Facebook. Водночас він не назвав її причину.

“;
//parse XFBML, since it is not nativelly operative onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = “Facebook API unsuccessful to initialize.”;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = “facebookSnippetProcessed”;
if (d.readyState === “uninitialized” || d.readyState === “loading”)
window.addEventListener(“load”, render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

За даними миколаївських журналістів, чоловіка знайшли мертвим з ножем у спині у квартирі, орендованій на три години. На місці працювала слідчо-оперативна група відділення поліції Центрального району.

1 вересня поліцейські повідомили, що знайшли в цьому районі тіло чоловіка з ножовими пораненнями. Правоохоронці відкрили провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України («умисне вбивство»). Про інші деталі вони не інформували.

Згідно з інформацією на сайті МНУ імені В.О. Сухомлинського, Шитюк народився у 1953 році. Був керівником Інституту історії, політології та права МНУ, заслуженим діячем науки і техніки України, доктором історичних наук. Його праці, зокрема, були присвячені голодоморам на території Миколаївської області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>