У МХП повідомили, як використовують отримані держдотації

Агроіндустріальний холдинг “Миронівський хлібопродукт” цього року завершив будівництво відразу трьох нових тваринницьких об’єктів на базі “Вінницької птахофабрики”, за що і отримав компенсацію у межах чинної програми держпідтримки АПК. Про це в “МХП” повідомили у відповідь на інформаційний запит УНН.

Йдеться про:

  • нову бригаду з вирощування курчат-бройлерів № 42;

  • птахофабрику “Вінницький бройлер”;

  • комплекс із забою курчат-бройлерів.

Загальна сума витрат “МХП” на інвестпроект становила понад 2 млрд грн.

“Усі витрати – за ТОВ “Вінницька птахофабрика”. Загальна сума витрат на будівництво – більше 2 062 млн гривень”, – повідомили у “МХП”.

У компанії відзначили, що запуск нових об’єктів дозволив збільшити штат “Вінницької птахофабрики” на 600 робочих місць (тепер більше 6 тис. в цілому). Зростання виробництва при цьому очікується на рівні 55% до 167 тис. тонн курятини на рік (при виході виробництва на повну потужність).

Що стосується отриманих дотацій, то всі вони будуть повернуті в операційну діяльність “Вінницької птахофабрики”.

“ТОВ “Вінницька птахофабрика” Групи МХП отримані кошти планує витратити на забезпечення операційної діяльності підприємства”, – повідомили у “МХП”.

Також у “МХП” надали відео про роботу “Вінницької птахофабрики” (відео знято до запуску нових об’єктів і не враховує коригувань по штату).

Нагадаємо, відтепер “Вінницька птахофабрика” претендує на статус найбільшої у світі. Сума отриманих держдотацій сягнула 800 млн грн або 30% від загального бюджету будівництва.

Крім “МХП”, держдотації за програмою будівництва та реконструкції тваринницьких комплексів отримали ще чотири компанії: “Прогрес”, “Генетик-Інвест”, “Урманське” і “Аграрна компанія”.

Нагадаємо, за останні роки Україна вирвалася у ТОП-10 найбільших постачальників курятини у світі.

У країнах ЄС – Україна у трійці лідерів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>