У Мілевського є пропозиції з Бундесліги

А ймовірність того, що нападник перейде в “Рух”, за словами агента, становить 1%.артем милевский

<!–     "" –>

Агент Артема Мілевського Олександр Панков розповів про те, що в українського нападника вже є пропозиції від кількох клубів, які готові підписати з ним контракт в літнє міжсезоння.

“Вже є конкретні варіанти. Мова йде про клуби з першої Бундесліги, а також румунські і грецькі клуби. На даний момент ми вивчаємо пропозиції. Визначатися будемо вже в травні місяці – тільки тоді можна буде з більшою часткою ймовірності сказати, в якій команді Артем продовжить кар’єру.

Також можливо, що він залишиться в “Конкордії”. В клубі його дуже хочуть бачити і в наступному сезоні. Однак ми спочатку говорили, що гравець і клуб допоможуть один одному на якомусь етапі. Зараз, коли Мілевський багато забиває і демонструє відмінну форму, пропозицій дуже багато, і це різні варіанти за географією, але при цьому мова йде про клуби високого рівня”, – сказав Панков.

Також Панков розповів про головні критерії при виборі наступної команди для Мілевського: “Головні критерії – рівень можливостей і амбіцій клубу. Це повинен бути клуб, гравців якого викликають у національні збірні”.

Крім того, агент прокоментував інформацію про пропозицію з боку “Руху”: “Дійсно, три дні тому я розмовляв з президентом клубу Рух (Винники) Григорієм Козловським. Він виявив бажання бачити Артема у своїй команді. Я не скажу, що ми вступили в якісь офіційні переговори, це було поки спілкування, знайомство. Він попросив передати Мілевському його запрошення, що я і зробив. Однак імовірність цього поки що становить 1% – все в житті реально, і можна однаково припустити, що він може опинитися влітку як у “Русі”, так і у “Манчестер Юнайтед”.

Нагадаємо, Мілевський провів у складі “Конкордії” вже дев’ять матчів, в яких записав на свій рахунок шість голів.


За матеріалами:

Sport Arena


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>