У міліції повідомили про можливі бійку між фанатами і …

У міліції повідомили про можливі бійку між фанатами і …

В УВС Одеської області знайшли оригінальну причину не дозволити проведення поєдинку 13-го туру між “Чорноморцем” та “Металістом”: на погляд силовиків, фанати можуть побитися між собою, що несе загрозу громадському порядку.


Черноморец, стадион

<!–  ""      "" –>

Матч 13-го туру між харківським “Металістом” і одеським “Чорноморцем”, який був запланований 22 листопада, перенесено на невизначений термін.

Таке рішення Прем’єр-ліги пов’язане з тим, що в УВС Одеської області заборонили проводити матч на стадіоні “Чорноморця” після того, як гра була перенесена туди з Харкова – харківські міліціонери володіли інформацією про готується теракт на стадіоні “Металіст”.

Керівництво клубів було в прямому сенсі шокована заявою одеських силовиків, однак прийняло його.

“Мабуть, пішло по шляху харківського УВС. У Харкові, наскільки я знаю, була серйозна інформація, але тут все висмоктано з пальця. У мене немає таких повноважень, щоб хтось провів перевірку цього листа і тих повідомлень, які нібито міліція отримує про можливих масових погромах між ультрас. Хоча всі прекрасно знають, що між харківськими ультрас і одеськими велика дружба, розуміння і взаємна підтримка”, – сказав генеральний директор Чорноморця Керницький в ефірі програми Футбол News.

Примітно, що ще в лютому ультрас всіх футбольних клубів України оголосили перемир’я, яке дійсно дотримувалося – не тільки на трибунах, але і поза стадіонами. Більше того, фанати об’єдналися навколо державних проблем, не тільки беручи участь в акціях за єдність України, але і вступивши в ряди добровольчих батальйонів.

Як би там не було, але 13-й тур чемпіонату Прем’єр-ліги чи не вперше в сезоні пройде в неповному форматі.

18 листопада стало відомо, що УЄФА винесла покарання львівському стадіону “Львів-Арена” за низку порушень, у тому числі і поведінка ультрас, на матчі кваліфікації Євро-2016 Україна – Македонія. Вердикт був досить м’яким – грошовий штраф і дискваліфікація одного з секторів стадіону на наступний поєдинок збірних.

За матеріалами: DT.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>