У Міноборони запевнили, що ситуація у Маріуполі повністю …

У Міноборони запевнили, що ситуація у Маріуполі повністю …

У Міноборони запевнили, що ситуація у Маріуполі повністю контрольована


В українському оборонному відомстві запевнили, що українські військові повністю контролюють ситуацію навколо Маріуполя Донецької області.

Про це повідомили у прес-службі Міноборони, новину передає «Преса України».

Повідомляється, що командування сектору здійснює всі необхідні заходи для забезпечення оборони та охорони Маріуполя.

У Міноборони зазначають, що спроби представників деяких добровольчих батальйонів, які не входять до ЗСУ, виносити на широкий загал рішення свого командування щодо подальших дій, а також поширення паніки серед населення, з приводу нібито неспроможності сил АТО захистити місто, є ніщо інше, як гра на руку нашому ворогу.

Крім того, наголошується, що кожний військовослужбовець повинний спочатку виконати наказ, а після того, якщо він не згодний з ним, його оскаржити — це є основні військові канони. 

«В умовах ведення бойових дій, одноосібні заяви є неприпустимими та заважають виконувати поставлені завдання», – додали у Міноборони.

Раніше повідомлялось, що українські військові відбили атаку проросійських бойовиків у населеному пункті Широкине поблизу Маріуполя. У бою загинули троє російських окупантів.

Як відомо, російсько-терористичні угруповання продовжують збройні провокації проти українських військових на Донбасі. Основна активність ворога фіксувалася на Донецькому та Маріупольському напрямках. Загалом, 31 березня, з опівночі до 18 години бойовики 26 разів порушили режим припинення вогню.

Читайте також:


Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>