У Мінську затримали українського політика, який їхав на зустріч із …

У Мінську затримали українського політика, який їхав на зустріч із …

У Мінську затримали українського політика, який їхав на зустріч із льотчицею Савченко

Народного депутата України Олександра Бригинця затримали в аеропорту міста Мінськ, передає “Українська правда“.

Згідно з інформацією, зараз політик знаходиться під охороною у транзитній зоні аеропорту.

“Мені повідомили що я є персоною нон-грата в Білорусі. Це, для мене дивно, адже я завжди підтримував цю країну та поділяв оцінки ситуації її керівництвом”, – цитує Фонд слова народного депутата.

“Це може свідчити лише про одне – незалежної білоруської політики не існує, вона цілком базується на вимогах “старшого брата”, – додав він.

“Зараз мене закрили в кімнаті ще з одним чоловіком, громадянином Грузії. Фотографувати, як і покинути кімнату забороняє капітан прикордонної служби, який стоїть на вході. Я вимагатиму роз’яснень та письмових інструкцій стосовно заборони і на фотографування, і на в’їзд в цю країну”, – заявив Бригинець.

У Фонді повідомили, що Бригинець прямував з Києва в Москву у складі офіційної делегації парламентарів та правозахисників.

До складу делегації, з української сторони, входять також народні депутати Оксана Продан та Олег Осуховський, представники Фонду “Відкритий Діалог”, ГО “Центр громадянських свобод”, ГО “Центр інформації про права людини”, українські журналісти.

З польської сторони – парламентарі Томаш Маковський та Малгоржата Госієвська.
Делегація була сформована за ініціативою Фонду “Відкритий Діалог” та за сприяння Міністерства закордонних справ України з метою спостереження за процесом над льотчицею Надією Савченко.

Програмою візиту заплановане спілкування з адвокатами Надії, правозахисниками, відвідання Надії Савченко в СІЗО міста Воронєжа.

Фонд “Відкритий Діалог” зв’язався з МЗС та повідомив їм про цю ситуацію.

Фото www.slovoidilo.ua

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>