У наступному чемпіонаті Прем'єр-ліги зіграє одна команда з Першої ліги

В УПЛ вдалося зберегти 11 команд, до яких приєднається “Зірка”.


Владимир Генинсон

<!–  ,    "" –>

Президент української Прем’єр-ліги Володимир Генінсон розповів про те, що в наступному чемпіонаті УПЛ зіграє 12 команд – до 11 колективів, які грали в турнірі в попередньому сезоні приєднається переможець Першої ліги.

“Металург” Запоріжжя, як відомо, був виключений зі змагань. Дві команди не отримали офіційно атестат – це “Металіст” і “Говерла”. Тобто залишилося 11 команд. На даний момент у нас є 11 команд Прем’єр-ліги і дванадцята команда, “Зірка”, підніметься за спортивним принципом, як переможець Першої ліги”, – сказав Генінсон.

Також президент УПЛ в деталях розповів про те, чому атестат отримала “Волинь”: “Щодо “Волині”. Дійсно був продовжений термін атестації для цього клубу. Зараз дуже багато мусується в пресі про надання або ненадання “Волинню” документів на атестацію. Насправді, лучани подали всі документи вчасно, крім фінансової звітності через заборгованість. Перед ФФУ була велика заборгованість як за арбітраж – 957 000 гривень, вона була погашена до 30 травня. Була велика заборгованість, понад 900 000 гривень, перед КДК, вона також була погашена. Була погашена заборгованість перед усіма футболістами, які знаходяться на території України. Фінансова звітність була передана до Комітету з атестації, і він вже приймав рішення”.

Нагадаємо, апеляції “Металіста” і “Говерли” з приводу їх недопуску до чемпіонату були відхилені.


За матеріалами:

fpl.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>