Результат пошуку зображень за запитом замітання вулиць

На оперативній нараді Михайло Смушак відзвітував про хід виконання ремонтних робіт з облаштування тротуарів та пішохідних зон. Зараз тривають ремонтні роботи на вулиці Мазепи, Коновальця, Грюнвальдській та Бельведерській. В найближчих планах ремонти пішохідних зон в центрі міста – на Дністровській, Гаркуші, та Вовчинецькій.

Також до кінця 2017 року планують облаштувати тротуари на вулиці Стуса та Панаса Мирного. Директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, відмітив, що у Франківську планують облаштувати зразкову вулицю.

«Вулиця Галицька стане показовою не тільки для нашого міста, а й для всієї України, – відмітив головний комунальник Франківська. – Ми хочемо, щоб Франківськ відносився до прогресивних міст, йшов в ногу з тенденціями світовими , а не відставав».

Мер Руслан Марцінків зауважив, що потрібно звернути увагу на якість робіт.

«Якість робіт і розмітка вело доріжок бажає бути кращою, – відмітив міський голова. – От я йду по вулиці Галицькій і вже помітив два місця, де бруківка просіла. На такі речі потрібно звертати увагу. Я не знаю, чим там займається ваш технагляд, але не тим, чим треба».

«Там зараз люди професійні. В нас немає випадкових людей», – відповів на зауваження мера Михайло Смушак.

Читайте також:

Курйоз: у Франківську комунальники перекидають бруд та пилюку з одного місця на інше (відео)