У нас не все в порядку. Хорватський захисник Динамо розповів …

Захисник збірної Хорватії і київського Динамо Домагой Віда прокоментував стан своєї національної команди перед ключовим матчем відбору на ЧС-2018 проти України.

Як повідомляє Sport Arena, Віді важко сказати, чому його команда упустила перемогу в матчі проти Фінляндії, але в грі проти України вона постарається викластися на всі 100 відсотків.

“Важко щось говорити, але ми повинні визнати, що у нас не все гаразд. Спробуємо проаналізувати помилки і врахувати їх в наступному матчі. У Києві буде наш останній матч. По крайній мірі, ми викладемося в ньому повністю”, – сказав Віда.

Відзначимо, що у Хорватії перед матчем проти України ще дуже кадрові проблеми. Зокрема, гру можуть пропустити півзахисник Марцело Брозовіч і форвард Маріо Манджукіч. Також повідомлялось, що в матчах проти Фінляндії та України Хорватії не допоможе форвард Нікола Калініч, який приніс хорватам перемогу над українцями в першій зустрічі.

Крім того, 7 жовтня Хорватський футбольний союз оголосив про зміну головного тренера національної збірної.

Напередодні збірна України обіграла Косово, а Хорватія упустила перемогу над Фінляндією. В останньому турі команди визначать, хто продовжить боротьбу за путівку на чемпіонат світу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>