У нас не тільки країна під зовнішнім управлінням, але й члени виборчих комісій, – Невінчаний про зрив реєстрації кандидатів від ОПЗЖ у МиколаєвіЧлен Політичної ради партії “Опозиційна платформа – За життя” і депутат Миколаївської обласної ради Максим Невінчаний
Фото з відкритих джерел

Деякі члени Миколаївської міської виборчої комісії знаходяться під управлінням і тиском певних політичних сил, які не хочуть допустити на вибори партію “Опозиційна платформа – За життя”. Про це заявив депутат Миколаївської обласної ради від партії “ОПЗЖ” Максим Невінчаний у себе на сторінці в Facebook.

“На обличчя саботаж. Спроба зірвати роботу комісії. Заради чого збирається комісія? Щоб приймати рішення. Зараз цього просто не відбувається. Окремі члени блокують прийняття будь-яких рішень. При цьому не дають можливості працювати тим членам комісії, які налаштовані працювати конструктивно”, – написав він.

Політик додав, що дії голови комісії, яка не прийшла на засідання є прямим зривом засідання.

“Це саботаж. Надумані причини для відмови. Роботи величезна кількість, але процес спеціально затягується. Все відбувається навмисне. Я бачу в цьому політичні ігри. Ось так згуртовано і монолітно працюють порошенківці і Зе-команда. І все це відбувається тому, що ОПЗЖ-лідер гонки. Висновок такий-у нас не тільки країна під зовнішнім управлінням, а й навіть члени виборчих комісій!,- заявив Максим Невінчаний.

Як відомо, в Миколаєві міська виборча комісія 3 жовтня знову не змогла розглянути питання про реєстрацію списків партії “Опозиційна платформа – За життя” на місцеві вибори. Була відсутня голова комісії і були поміняні замки в кімнаті з документами, що не дало можливість працювати іншим членам комісії.

Нагадаємо, що раніше в Миколаєві члени комісії не змогли вирішити, реєструвати ОПЗЖ чи ні. Через це справа дійшла до суду. Міськвиборчком суд зобов’язав прийняти конкретне рішення щодо ОПЗЖ, реєструвати список чи ні, а облвиборчком зобов’язали зареєструвати список партії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>