"У нас сьогодні чудовий настрій". Аваков розповів про подробиці …

За податковою схемою “Януковича-Клименка” здійснювався контроль над усіма конвертаційними центрами в країні, в результаті чого податки “платилися” до бюджетів державних чиновників – вищих, міністра доходів і зборів, його патронів, а також місцевих податківців.

Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков.

“Станом на сьогодні встановлена сума збитків від роботи “майданчиків” становить 96 мільярдів гривень. Але слідство ще триває”, – написав він у Facebook.

Аваков уточнив, що всього було затримано 25 фігурантів справи, яких, з урахуванням масштабу справи, вертольотами перевозять до Києва, до спеціального центру, де їм вручається повідомлення про підозру і звідки вони направляються до суду. Загалом затримання, обшуки та інші оперативні дії відбуваються в 15 областях України. Також міністр додав, що слідство не дозволяє оприлюднювати повну кількість осіб зі списку підозрюваних.

Раніше повідомлялося, що в результаті операції із викриття податкової “схеми Януковича-Клименка” були заарештовані 23 посадовців-податківців. Всього затриманих фігурантів у цій справі – 25.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що наразі понад 1700 бійців Нацгвардії та 500 військових прокурорів одночасно проводять 454 обшуки в 15 областях в рамках податкової схеми, в результаті якої державі було завдано збитків на 96 млдр грн.

До Києва доставили перших затриманих податківців часів Януковича

Чиновників доставили із Харкова і Дніпра. В столиці їх зустрічав військовий прокурор Анатолій Матіос. Податківців супроводжували посилені наряди правоохоронців.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>