У НАТО заговорили про прискорений вступ України – Полторак

У Північноатлантичному Альянсі відпрацьовується питання про прискорений вступ до нього України. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак в інтерв’ю виданню Урядовий кур’єр.

“Уже понад чотири роки спостерігаю за настроями у штаб-квартирі НАТО щодо України. Спершу нас сприймали не надто серйозно. Згодом не розуміли, як це можна зробити, а вже під час останньої зустрічі у Брюсселі фактично всі казали про необхідність нашого прискореного вступу в НАТО”, – розповів він.

Полторак зауважив, що Україна отримує допомогу від НАТО “за всіма напрямами”. “Особливо це стало відчутно недавно — після акту відкритої агресії Росії”, – додав він. Міністр також запевнив, що бойкот Угорщини не зупинив контактів між Україною і Альянсом, котрі перейшли у формат двосторонніх зустрічей. “Безумовно, обсяг завдань, які слід виконати на шляху до НАТО, значний. У найближчий рік потрібно завершити реформу Міноборони та органів військового управління. Це одна з найскладніших реформ — тут треба підходити дуже обережно, щоб не порушити управління військами”, – наголосив Полторак. Водночас він запевнив, що ця та інші проблеми будуть вирішені. “У 2018 році ми наблизилися до мети в багатьох аспектах і продовжуватимемо цей поступ”, – пообіцяв голова Міноборони.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко цього ж дня заявив, що українські військові зможуть діяти повністю за стандартами НАТО вже 2020 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>