У НАТО пропонували визнати Азовське море – морем міжнародного значення – Луценко

Окремі представники НАТО пропонували визнати Азовське море – морем міжнародного значення. 

Про це в ексклюзивному коментарі “Прямому” розповіла народна депутатка від фракції “Блок Петра Порошенка” Ірина Луценко, коментуючи можливість розірвання угоди про співробітництво з Росії в Азовському морі та Керченській протоці.

“Я уже зазначала на комітеті, що зі сторони країн НАТО, окремих представників звучать навіть пропозиції визнати Азовське море – морем міжнародного значення”, – розповіла Луценко, додавши, що в контексті чи буде така підтримка з боку Заходу варто розглядати можливість розірвання угод.

Депутатка зазначила, що “в Україні з Російською Федерацією підписано близько 320 двосторонніх угод. Міністерство закордонних справ уже розірвало близько 40 угод. Ще 48 готується. Кожен такий договір, кожна дія такого договору повинна розглядатися не емоційно, а прагматично, з точки зору захисту інтересів України”.

Раніше заступник глави МЗС Василь Боднар розповів, що денонсація офіційним Києвом угоди про співробітництво з Росією в Азовському морі та Керченській протоці може нашкодити Україні.

Раніше в ефірі “Прямого” депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Володимир Ар’єв розповів, що Україна ставить остаточну крапку у стосунках з Російською Федерацією, припиняючи дію договору про дружбу з країною-агресором.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко увів в дію рішення РНБО про припинення дії договору про дружбі між Україною та Росією.

Раніше президент України Петро Порошенко пояснив ситуацію щодо Договору про дружбу, співробітництво та партнерство з Російською Федерацією, дія якого не буде продовжена.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>